• Školský september 30. 09. 2019

• Mesiac september nám priniesol veľa nového. Spoznávali sme našu materskú školu a  priestory v nej. Zoznámili sme sa s novými kamarátmi.
            Naši predškoláci si sami nafotili hlavné objekty obce. Navštívili  aj Dom ľudových tradícii. Zhotovili si pojmovú mapu Hladovky, do ktorej si každý mohol zakresliť svoj dom.
            Pozorovali sme meniace sa počasie a zaznamenávali sme si ho do kalendára počasia.

Viac fotografii vo fotoalbume:

• Čo potrebujeme do materskej školy v septembri.

• Lienková trieda:
            pevnú obuv na prezutie - nie šľapky alebo športovú obuv
            pyžamo
            náhradné oblečenie, ktoré bude mať dieťa uložené v skrinke
            hygienické vreckovky
            pohár na pitný režim

Slniečková trieda:
            pevnú obuv na prezutie - nie šľapky alebo športovú obuv
            úbor na cvičenie    tričko a krátkymi rukávmi, krátke nohavice, ponožky v látkovom vrecku
              zubnú kefku, zubnú pastu  (2x do roka  September, február)
            pohár na pitný režim.

Rodičia prosíme Vás, aby všetky veci boli podpísané (slniečková aj lienková trieda).

• Prvý deň v materskej škole

• Brány našej materskej školy sa tento rok otvorili v pondelok 2. septembra 2019. Bol to veľký deň pre deti, ktoré v sprievode svojich rodičov prvýkrát prekročili bránu materskej školy. Tí, ktorí do materskej školy chodili, sa zas vrátili k svojim kamarátom, hračkám, k pani učiteľkám.  Deti prichádzajú do nového prostredia, kde musia byť bez rodičov a v kolektíve nových ľudí, a preto aj plač sprevádzal začiatok školského roka. Všetci sme zvedaví, čo nám nový školský rok prinesie.
            Tešíme sa a urobíme všetko preto, aby sa deti v našej materskej škole cítili dobre.

Viac fotografií vo fotoalbume: