• Šport v regióne - projekt Nadácie KIA

• V školskom roku 2018/19 sme sa uchádzali o grantový program Šport v regióne 2019. Projekt MŠ Hladovka bol vybraný spoločnosťou Nadácie KIA Motors Slovakia. Výška grantu činila 4 928,92 €. V rámci projektu sme zakúpili bicykle, odrážadlá, kolobežky, prilby, gymnastický set, senzomotorické a riečne kamene. Vybudovali sme pohybový chodník

"Skákajnôžka", prekážkovú drevenú dráhu. Cieľom projektu: "Neseď v izbe, poď von", bolo viesť deti k návyku, aby prežívali viac času pohybovými aktivitami na čerstvom vzduchu. Ďakujeme nadácii KIA Motors Slovakia, že nás vybrali spomedzi všetkých zapojených organizácií. Veľké ďakujem patrí rodičom, ktorí nám pri realizácii projektu pomohli a obetovali svoj voľný čas.